FİRMA PROFİLİ

image

Eskihisar Grubu, 1981'de kurulan ilk firmadan bugüne kadar, dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurduğu iş anlayışı ve takım çalışması ile büyümesini sürdürmüş ve bugünkü konumuna ulaşmıştır.

Eskihisar, inşaat sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet yürüten köklü ve güvenilir bir firmadır. Yapı ürünleri alanında önemli üretici firmaların ürünlerinin (demir boru, plastik boru, radyatör, kombi, vitrifiye, fayans, seramik, parke, duvar kağıdı, mutfak ankastreleri, banyo dolap ve aksesuarları, duşakabinler, armatürler v.b.) satışında Ankara Merkez ve İstanbul şubesi ile ülke çapında önemli, ancak İç Anadolu Bölgesi piyasasında lider firmadır.

1981

Her şeyin başladığı yer

Eskihisar Şirketler Grubunun ilk ve lider firması olarak , M. Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından 1981 yılında Ankara’da kurulmuştur. İnşaat malzemeleri ticaretinin Ankara’da yoğun olarak yapıldığı Ulus-Rüzgarlı Caddesinde günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmektedir.

image image

1986

İlk 5 yılda önemli bir büyüme

Eskihisar İnşaat Malzemeleri A.Ş., 1985 yılında kurulan Eskihisar Dış Ticaret A.Ş. ile birlikte yurtiçi ve yurtdışı İnşaat malzemeleri satış ve pazarlama konularında sektörün en büyük firmasıdır.

1996

15. yılında üçüncü şube

Eskihisar Grubu, 1981'de kurulan ilk firmadan bugüne kadar, dürüstlük ve güvenilirlik ilkeleri üzerine kurduğu iş anlayışı ve takım çalışması ile büyümesini sürdürmüş ve bugünkü konumuna ulaşmıştır.

image image

2017

İlk günkü gibi aynı ilkelerle devam ediyoruz.

Çok geniş bir ürün yelpazesi ve müşteri portföyüne sahiptir. Ana olarak, çelik ve plastik, boru ve profil, sıhhi tesisat malzemeleri, seramik ve vitrifiye ürünleri pazarlayan firma, proje bazında çalışmalarda, müşterilerine özel ve paket çözümler sunmaktadır.

Tüm Türkiye'de çok geniş bir ürün yelpazesi ve müşteri portföyüne sahip olan firmamız, 2012 yılında İstanbul'un gözde semti Ataşehir'de, 2016 yılında Ankara’nın en gelişmiş semtlerinden Söğütözü mağazasını açarak inşaat, İnşaat malzemeleri ve aksesuar ürünlerini sergileyerek ve son olarak 1 Haziran 2017 yılında Kayseri mağazasını açarak, siz değerli müşterilerimize, proje bazında çalışmalarda ve perakende olarak özel ve paket çözümler sunmaktadır.